سیزدهم دیماه، نخستین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تسلیت باد

جمهوری اسلامی ایران از آغاز انقلاب با وجود ناجوانمردی‌های فراوان از جمله هشت سال جنگ تحمیلی و تحریم‌های بی‌رحمانه، به همت و شجاعت و ایثار رزمندگان و سرداران رشیدی چون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همواره پناهگاهی امن برای مردمان خود بوده است.

سال گذشته در چنین روزی (۱۳ دی) استکبار جهانی که خود را در مقابل ایران اسلامی ضعیف می‌دید با ترور سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی فکر کرد اندیشه‌های این چنینی را از برده و جهان را زیر یوغ ستم خود می‌برد، اما چنین نشد.

مردم ایران اسلامی در صحنه‌های مختلف ثابت کرده‌اند تفکر سرداران خود را فراموش نمی‌کنند و با تاسی به ایشان با تمامی سختی‌ها جنگیده و در سایه هدایت‌های عالمانه و حکیمانه رهبر فرزانه خود تن به ذلت نمی‌دهند.

ویژگی‌های شخصیتی شهید سلیمانی، از او به عنوان چهره‌ای بین‌المللی ساخت و مردم ایران نیز با حضور پرشور و باشکوه در تشییع پیکر حاج قاسم نشان دادند که خادمان صدیق و بی‌منت خود را به خوبی می‌شناشند.

حال پس از گذشت یکسال بار دیگر مردم همیشه در صحنه ایران به یاد غیورمرد و سروقامتی چون شهید سلیمانی کلاه از برداشته و به روح ملکوتی او درود می‌فرستند.